ארוחת צהריים מהירה

כמה פעמים חזרתם הביתה מבית הספר, ההורים בעבודה, אתם עייפים, וכל מה שבא  לכם לעשות הוא להכין ארוחת צהריים מהירה, להיזרק על הספה ולראות טלוויזיה? וכמה פעמיים בתור הורים קיוויתם שבזמן שאתם לא בבית הילדים שלכם אוכלים ארוחות מזינות וטעימות?

אין ספק שנדרש כאן פתרון שכל הצדדים יהיו ממנו מרוצים – גם ההורים יחיו בשקט נפשי שילדיהם מוזנים מארוחת צהריים טעימה ובריאה, וגם הילדים לא יאלצו להתעסק בבישולים ויהנו מיידית מאוכל טוב.

האם קיים פיתרון שיעשה את כולנו שבעים וטובי לב?

מהיום יש לכם פתרון מושלם! הכירו את סנדוויץ' בר אקספרס, חברה לאספקת אוכל טעים לכל חלקי הארץ. החברה מומחית בהכנת כריכים ללקק את האצבעות, המוכנים אך ורק בידי אדם ומוכנות מיד לאחר שמתקבלת הזמנה מהלקוח.

לפרטים נוספים נא למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם


סנדוויץ' בר אקספרס מציעה ארוחת צהריים קלה להכנה אשר כוללת את כל אבות המזון ומיוצרת מחומרי הגלם הטריים והטובים ביותר. עם חברה זו יש לכם מקור אוכל מצוין שחוסך לכם שעות של עבודה יומיומית והרבה טרחה. וזה עוד לא הכל, חכו לבאות ותופתעו לטובה.

ארוחת צהריים מהירה ועוד מוצרים לעסקים ופרטיים

סנדוויץ' בר אקספרס עוסקת בעיקר עם מתן שירות ומכירת מוצרים מעולים לעסקים, חברות, מוסדות, קייטנות, ואפילו קייטרינג. החברה מספקת על פי הזמנה סלטים, מגשי אירוח מפתיעים, כיבוד לאירועים וסנדוויצ'ים המייצרים ארוחת צהריים בריאה בכל בית, מוסד, עסק או חנות.

גם המגזר הפרטי נהנה משירותי החברה, בטיולים מאורגנים בהם רוצים לאכול טוב, אירועים כאלו ואחרים, אירוח אנשים, ואתם יכולים להמשיך להפליג עם הדוגמאות, כולן תקפות.

הזמן והבריאות שלכם חשובים לנו

חברת סנדוויץ' בר אקספרס מציעה מערך משלוחים מהיר ויעיל. היא עומדת על כך שכל לקוח יקבל את המוצרים אותם הזמין בזמן הקצר ביותר, על מנת שיוכל ליהנות מן ארוחת צהריים טעימה, אירוח כמו שצריך, וכל שאר המפגשים שתוארו לעיל.

הדבר הכי חשוב שמוביל את סנדוויץ' הוא להעניק ללקוחות שירות מעולה בזמן ההמתנה הקצר, ומעל הכל באיכות המוצרים אותם היא מספקת.

מפתיע וטעים הם רק חלק מהשמות האמצעיים

עסקים שימו לב למוצר המצוין שמציעה החברה – מכונות אוטומטיות מלאות בכל טוב סנדוויצ'ים טעימים, שתייה צוננת, חטיפים ומעדנים, בעלי תחלופה מהירה לשמירה על טריות המוצרים.

על כן, בפעם הבאה שתרצו ארוחת צהריים מהירה, לפנק את המטיילים בכריכים מעולים, להביא לדיון כיבוד מפתיע ופלטת גבינות איכותית, זיכרו את השם סנדוויץ' בר אקספרס ולא תתאכזבו לרגע.

המחירים אינם כוללים מע"מ ומשלוח