ייצור ואספקת כריכים טעימים ובריאים

כל חיינו לכל מקום שנלך ניקח איתנו, פיזית או מחשבתית, את אותם כריכים טעימים עליהם גדלנו ולמדנו כל כך לאהוב. לכל אחד יש את התוספות שהוא חובב, את סוג המילוי והלחם המועדפים עליו, אבל לכולם מכנה משותף אחד – הם מסמלים בעינינו אהבה, חום, כמיהה לנוסטלגיה ולעולם יפה.

אם בעבר לא הייתה חשיבות רבה לבריאות והכל היה הולך בכריך, כיום המודעות הולכת וגוברת בעולם לשמירה על הגוף, והדבר כמובן זלג גם לתחום זה, עם הכנת כריכים טעימים ובריאים.

הזמנת סנדביצ'ים – מאגר מושלם של אוכל מזין בהישג יד

יש הרבה פעמים בחיים בהם בא לנו ארוחה מזינה וטובה, כזו שכל הנוכחים ביום הכיף, במסיבה, בעבודה או בטיול יהנו ויאכלו כמו שצריך, ואנחנו מחפשים אספקת כריכים. מהיום כל החיפושים הסתיימו, כיוון שיש לכם את החברה שתספק לכם את הסנדוויצ'ים הטעימים ביותר ותדאג לביצוע ייצור כריכים בזמן הקצר ביותר עם חומרי הגלם הכי איכותיים שיש. כדאי מאוד שתעשו היכרות עם סנדוויץ' בר אקספרס, חברה המספקת מוצרי איכות טעימים ביותר לכל אירוע ומצב ביומיום.

לפרטים נוספים נא למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם


הזמנת סנדוויצ'יםהזמנת סנדוויצ'ים מוכנים על פי הזמנה ועם טעם נפלא

חברת סנדוויץ' בר אקספרס פועלת בכל המגזרים, הפרטי, העסקי והציבורי, ומספקת סנדוויצ'ים טעימים להפליא ובריאים ביותר. תוכלו להזמין עבור מסיבות, אירועים, כנסים או ימי גיבוש, ובאמת לכל התכנסות שזקוקה לכם בה ארוחה מצוינת.

מסנדוויץ' בר אקספרס אתם מקבלים כריכים ארוזים, טריים וטובים, שנעשו בעבודת יד ומיד לאחר קבלת ההזמנה. אם אתם מארגנים קייטנה, רוצים להעניק לעובדי המפעל ארוחה טובה, מטיילים וזקוקים לאוכל טעים – תה ו ממגוון כריכים מוכנים לאכילה.

מה עוד אתם זוכים בזמן קצר ובהנאה מרובה

סנדוויץ' בר אקספרס מציעה לכם – לבצע הזמנת סנדביצ'ים -ולהתרשם ממגוון מוצרים טובים וטעימים להנאתכם. תוכלו להזמין מגשי אירוח בשלל סגנונות ומאכלים, אשר יגיעו לכל אירוע או כינוס שאתם מארגנים ויעניקו לו ניחוח יוקרתי ואיכותי.

מעבר להיותם יצרני כריכים, סנדוויץ' בר אקספרס מספקים סלטים טריים וטובים, והלהיט של החברה מכונות אוטומטיות לעסקים עם מעדנים, שתייה קרה וחטיפים, בעלי תחלופה רבה לשמירה על הטריות. החברה מבצעת עבור כל מוצריה כולל כריכים משלוחים בארץ.

המחירים אינם כוללים מע"מ ומשלוח