בלוג

כיבוד מתאים עבור מסיבת פרידה בעבודה

By 07/10/2021 No Comments

כאשר אחד העובדים או המנהלים בחברה מסיים את תפקידו וממשיך הלאה לחברה אחת, זהו מאורע בעל רגשות מעורבים. מצד אחד יש בפרידות מרכיב של עצב ומצד שני מופיעים רגשות הוקרה והערכה לפועלו של האדם ולזמן שבו היינו ביחד. בכל מקרה, את המעמד נהוג לציין עם מסיבת פרידה בעבודה ובדיוק למען מטרה זו מציעה חברתנו כיבוד מיוחד, טעים ואיכותי.

 

מסיבה שמכבדת את עצמה

בכל ארגון נוהגים לציין את הפרידה מעובדים וותיקים ומנהלים בדרך אחרת. יש המסתפקים בהרמת כוסית קטנה ומזמינים מאיתנו מגשי קינוחים, פירות, מאפים וכדומה. לעומת זאת, יש הבוחרים ממש לקיים ארוחת פרידה בעבודה הכוללת למשל מגשי פינגר פוד, כריכונים, קישים, סלטים ומטבלים. כל אחד בוחר לפי דרכו אך מה שברור הוא שכיבוד למסיבת פרידה צריך להלום את המעמד. זהו זיכרון חשוב שהעובד או המנהל הפורש ייקח איתו מהמקום, וגם מבחינת רוב העובדים זהו המפגש אחרון עימו. לכן כדאי לבחור כיבוד למסיבת פרידה בעבודה שבאמת עובר טוב דרך כל החושים ובדגש על חוש הטעם, שייתן תחושה לכל המשתתפים שיש מי שיודע להעריך את התרומה ולהשקיע, מה שיתרום גם לתחושת הגיבוש ולכידות של הצוות.

מצד שני, לרוב האנשים וברוב העסקים אין את הזמן, כוח האדם או הכישורים להרים ארוחת פרידה בעבודה שתהיה באמת טעימה ומעוצבת היטב. כאן חברתנו נכנסת לתמונה עם שלל אפשרויות לבחירה המתאימות לכל רמת אירוח וכמות משתתפים. למשל, תוכלו להזמין מאיתנו קישים ופסטות לארוחה, מאפים מלוחים, פוקאצ’ות, מגשי ירקות, אנטי פסטי, עלי גפן ממולאים ושלל כריכונים כמו מגש לחם איטלקי, מגש באנים, מגש קלאב, מיני פריקסה, מיני טורטיות ועוד הרשימה ארוכה. גם בתחום הקינוחים אנו מציעים שלל אפשרויות נהדרות, כגון בצק פריך שקדים, קפקייקס, טרטלט מתוק, כדורי שוקולד, בראוניז ופיצוחים, מאפים מתוקים ועוד.

 

לפרטים נוספים ועזרה מקצועית

כיבוד למסיבת פרידה בעבודה תוכלו להזמין כבר עכשיו דרך האתר. יחד עם זאת, אם יש לכם התלבטויות ושאלות לגבי בחירת המנות, ואם אתם צריכים סיוע מקצועי בביצוע ההזמנה, הצוות של סנדוויץ’ בר אקספרס ישמח לעמוד לרשותכם בטלפון 1-700-704-242.

 

 

דילוג לתוכן