בלוג

כיבוד עבור הרמת כוסית לראש השנה

By 07/10/2021 No Comments

מתכוונים לערוך הרמת כוסית לראש השנה? אם כן, כדאי שתדעו שדרך סנדוויץ’ בר אקספרס תוכלו להזמין בקלות ובמהירות כיבוד להרמת כוסית ראש השנה עם מבחר עשיר של מגשי אירוח, מנות פינגר פוד ומטעמים קלילים וטעימים במיוחד. לאורך השנים בחרנו בשירותינו שורה ארוכה של עסקים וארגונים לצורך אירועים מגוונים, החל בימי עיון, ימי כיף וכנסים ועד להשקות מוצרים ואירועי סיום פרויקטים, וזאת בנוסף לארוחות לעובדים בחברות הייטק, מפעלים, בנקים, מוסדות וכדומה.

 

פתרון פשוט, קל ונוח

ברור שלקראת אירוע ראש השנה בעסק או בארגון כדאי שיהיה כיבוד מכובד והולם מצד אחד, אך שלא מכביד מדי מצד שני. עבור הצורך הזה מגשי האירוח הקטנים שלנו מהווים פתרון מושלם עם מבחר עשיר של אפשרויות בחירה ומזון איכותי וטרי המוגש באופן מכובד ומרשים. ההגשה הנעימה לעין והמאכלים המגוונים מאפשרים לכל ארגון לבחור את המזונות המתאימים להרמת כוסית לראש השנה, למשל סלטים ומטבלים, כריכונים וטורטיות, מנות פניגר פוד, קישונים, קנפסים, מתוקים למיניהם ועוד. כל אחת מהקטגוריות הללו היא עולם ומלואו, ולמשל במתוקים תוכלו לבחור בין מגש פאבלובות, מגש כדורי שוקולד, מגש בראוניס ופיצוחים, מגש טארטלט מתוק, מגש פטיפורים, מגש פינוקי בריאות, ועוד הרשימה ארוכה.

גם תהליך ההזמנה קל ביותר וחוסך לכם המון התעסקות. סביר להניח שאין לכם זמן ושלא תבקשו מכל עובדי העסק להכין בעצמם מטעמים בתור כיבוד להרמת כוסית ראש השנה. ואפילו אם תעשו זאת, סביר להניח שמרבית האנשים בכלל לא יודעים כיצד להכין מגוון מנות טעימות, מכובדות ומתאימות למעמד הזה. לעומת זאת, דרך האתר שלנו בכמה קליקים קטנים על העכבר תוכלו ליצור את התפריט שלכם לאירוע, ומכאן והלאה אנו כבר נדאג שהוא יגיע טרי וטעים ביותר בדיוק בזמן הנכון.

 

לפרטים נוספים ועזרה מקצועית

כיבוד עבור הרמת כוסית לראש השנה תוכלו להזמין כבר עכשיו דרך האתר. יחד עם זאת, אם יש לכם התלבטויות ושאלות לגבי בחירת המנות, ואם אתם צריכים סיוע מקצועי בביצוע ההזמנה, הצוות של סנדוויץ’ בר אקספרס ישמח לעמוד לרשותכם בטלפון 1-700-704-242.

 

 

 

דילוג לתוכן