בלוג

למה כדאי להגיש פלטת פירות לאירוח?

By 04/02/2020 No Comments
מגשי פירות טריים לאירועים

בתקופה בה אנו חיים, כאשר עולה כל הזמן המודעות לאורח חיים בריא, רבים מבקשים לשלב גישות אלו גם בתפריט האירוע עם מגוון של מנות בריאות ומזינות. בין מנות אלו בולט במיוחד הביקוש לפלטות פירות טריות וטעימות, כפי שמציעים לכם בסנדוויץ’ בר אקספרס. בחברה יכינו לכם פלטות פירות לאירוח במידות שונות – קטנות, גדולות וענקיות, הכוללות מבחר של פירות עונה איכותיים וחתוכים, מעוצבים להפליא ומוכנים לאכילה.

היתרונות של פלטות פירות

בחירה בהגשת פלטת פירות לאורחים שלכם טומנת מספר יתרונות מהותיים:

  • מכנה משותף רחב-  בעת תכנון תפריט לאירוע חשוב להגיע למכנה משותף כמה שיותר רחב, העונה לטעם של מרבית המוזמנים. לכך עונה במדויק פלטת פירות בהיות הפירות מאכל שכולם אוהבים ובהיותה מספקת מבחר עשיר של פירות טעימים וטריים שמהם כל אורח יכול לאתר את אלו האוהבים עליו.
  • בריאות- פלטת פירות טריים תעניק לאורחים שלכם מזון בריא, שופע מינרלים, סיבי תזונה וויטמינים, שהינם חיוניים לגוף ומסייעים לפעילותה של מערכת העיכול. לכן, לאחר ארוחה כבדה אין כמו מגש קליל של פירות בכדי להמריץ פעולות של עיכול ולהקל על תחושות של כובד.
  • מנה אחרונה מבוקשת- שלא כמו סוגי קינוחים אחרים, מגש פירות יעניק לאורחים שלכם מנה אחרונה טעימה ובריאה, שמצד אחד תספק את תחושת המתיקות הנחוצה ומצד שני לא תעורר בהם תחושת אשם.
  • מרענן ומרווה- בעוד שמרבית המאכלים, בייחוד אלו המוגשים בסיום הארוחה, גורמים לתחושות שובע וצמא, למגש של פירות טריים יש אפקט הפוך של קלילות ורעננות. כמו כן, פירות רבים שופעים במים כמו פירות הדר, אבטיח וענבים, ולכן הם גם מרווים.
  • רעננות ואנרגיה- אם אתם רוצים לשמור את האורחים שלכם רעננים כדי שיוכלו להמשיך ולרקוד, או להשאירם ערניים לאורך פגישה עסקית ארוכה, הגישו להם פלטות של פירות שופעים במים, סוכר וויטמינים שתורמים לתחושת רעננות וערנות.
  • יופי- פלטות של פירות כפי שאנו מספקים, עם חיתוך ועיצוב מושלמים, יוסיפו לכל שולחן עניו וצבע ויגרו את העין והחיך.
  • מתאים להכל- לא משנה מה הוגש באירוע, איזה סוג של אוכל, חלבי או בשרי, פלטת פירות לקינוח משתלבת עם כל סוג של תפריט וארוחה, בכל עונה בשנה ובכל שעה ביום, בין אם מדובר באירוע יום או ערב, אירוע קיץ או חורף.
  • הזמנת פלטה- מצד אחד כולנו יודעים איך חותכים פלטת פירות, אבל מצד שני למי יש זמן להתעסק עם חיתוכים כאלו כאשר ניתן לקבלם מוכנים.

הזמנת פלטת פירות

להזמנת פלטות פירות, קבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם סנדוויץ’ בר אקספרס, בטלפונים 1-700-70-42-42 ו- 03-9502279 או במייל yakir@taim.co.il.

 

 

 

 

דילוג לתוכן