בלוג

מכונות אוטומטיות משולבות

By 25/01/2017 No Comments

אומרים שהצבא צועד על קיבתו, ואתם יודעים שגם העובדים שלכם צועדים על קיבתם. עובד טוב אינו יכול להיות רעב כי במקום להתעסק בעבודה הוא חושב כל הזמן על הארוחה הבאה.

אוכל זה הרבה מעבר לסתם ארוחה

מחקרים מצביעים בבירור שעובדים שבעים זה לא מספיק: המזון שבא אל פיהם צריך להיות מזין, איכותי ולא מכביד מחד, ומאידך נותן תחושה של שובע, אסתטי וכן, פרט שולי, כדאי שיהיה גם טעים. בנוסף, מחקרים טוענים שגם מצב רוחם של העובדים מושפע מהמזון המגיע אל פיהם, שהרי זה ידוע עד כמה קשה לעבוד לאחר ארוחה דשנה ורווית פחמימות ושומנים.

סנדוויץ’ בר אקספרס היא חברה מובילה בפיתרונות אירוח והסעדה לכל מטרה ואירוע. החברה עוסקת בהכנה ובאספקה של מכונות אוטומטיות לסנדוויצ’ים, מגשי אירוח, סלטים ועוד. אנו עובדים עם מיטב חומרי הגלם ומתחייבים לבקרת איכות קפדנית בכל אחד משלבי הכנת המזון. כל המזון מוכן בצורה ידנית, סטרילית וממש לפני האספקה ללקוח, כך שמדובר בתוצרת בעלת רמת טריות מרבית.

עוד קצת על אותן מכונות אוטומטיות

החברה מפעילה שירות של אספקה ומילוי של מכונות מזון לממכר כריכים, מעדנים, שתייה, חטיפים, ומתוקים – הכל באותה מכונה. היתרונות ברורים: שימוש פשוט בעזרת כרטיס עובד (אפשר גם אשראי או מזומן), שילוב של מספר מוצרים במכונה אחת, שעות הפעילות של חדר האוכל מצומצמות יותר וגיוון המזון רב יותר.

בנוסף, יש שליטה מלאה ובזמן אמת על ניהול המלאי והנפקת הארוחות, כאשר תוכנית הניהול של המכונות היא בעלת ממשק לכל תוכנות מעקב המשכורות המקובלות בשוק. התפעול פשוט: לאחר הנפקת הכרטיס מעביר העובד את הכרטיס במכונה, ומחויב בתוכנת השכר של הארגון.

המכונות לאספקת מזון יכולות להוות פיתרון מצוין להסעדה של העובדים באירגון, הן משולבות עם שירות מקצועי ונוח, מספקות מזון איכותי, מזין, אטרקטיבי וטרי – הן במראהו והן בטעמו. כמו כן הן מצמצמות באופן משמעותי את עלויות המזון בארגון ומאוד נוחות למשתמש.

רוצים לדעת יותר פרטים על אודות מכונות אוטומטיות למזון ולשתייה? אל תמתינו וצרו קשר עוד היום עם סנדוויץ’ בר אקספרס.

דילוג לתוכן