מגשי פירות לאירועים – תמיד טעים, תמיד טרי

צלצלו 1-700-7042-42
להזמנת מגשי פירות לאירוח ולאירועים

אחד השינויים הבולטים תחת מטריית טרנד הבריאות המבורך שחדר לעולמינו הוא כל נושא מגשי אירוח לאירועים. אם עד לפני שנתיים-שלוש היו אלו מלאים בשלל מאכלים שהעלו את רמות השומן, כולסטרול, סוכרים ומלחים בגופינו לרמות מסוכנות, הרי שכיום הבריאות פלשה למגשים עם מנצח אחד גדול מכולם – מגש הפירות. רואים אותם בישיבות ממשלה, בכנסים מקצועיים, בישיבות בחברה וגם באירועים פרטיים ועסקיים כאחד.

הכירו את מגשי הפירות

הם צבעוניים, הם מתוקים, הם מזינים והם נפלאים. מגשי פירות לאירועים הפכו, ובצדק, לשליטים של כל מי שמחפש קלילות, רעננות וטעם טוב לאירוע שלו. בארצנו הקטנה וברוכת הפירות המשובחים, זהו חטא של ממש שרק לאחרונה החל קונספט הפירות לצמוח. מגשי פירות גדושים מתאימים למגוון רחב של אירועים פרטיים ועסקיים.

היתרונות של מגשי פירות לאירועים

ראשית, הם בריאים מכל מגש סנדויצ'ים/מאפים/סושי או אחרים הנפוצים כל כך באירועים. שנית, בניגוד לשאר המגשים שמכוונים לטעמים ספציפיים ועלולים לפספס כמה אורחים בדרך, פירות אין אחד שלא אוהב. הדודה מרמלה לא אוהבת אבטיח? היא תאכל בהנאה מלון! שלישית, לא צריך לשבור את הראש עם פתרונות לצמחוניים, טבעוניים, רגישים ללקטוז ועוד. רביעית, הנראות שלהם נפלאה ובאוכל לאירועים יש לכך משמעות אדירה. צבעוניים, אסתטיים, לא סנדויצ'ים שמתפרקים לחתיכות או קיש שרוף בצדדים. וחמישית, מחיריהם, באופן כללי, נמוכים ממרבית המגשים האחרים. כשמדובר באירוע של מאות אורחים, זה עשוי להיות הבדל של אלפי שקלים.

לפרטים נוספים נא למלא פרטים ונחזור אליך בהקדם


מגישים לכם את המגשים

בבחירת חברת קייטרינג שתספק לכם את מגשי הפירות, כדאי לבדוק מה חושבים עליה באינטרנט, כיצד נראה אתר האינטרנט שלה ואם תוכלו לקפוץ ולהתרשם במו עיניכם מאיכות הפירות, מאדיבות העובדים ומאיכות השירות, מה טוב. אל תתעצלו כי יש חברות שעלולות לאכזב באספקטים שונים.

רשת סנדוויץ' בר גאה להציג מגוון מגשי פירות לאירוח – מגוונים ונפלאים לכל סוגי האירועים. עם הפירות הטריים והטעימים ביותר, שירות מהיר ואדיב ומחירים שמפחידים את כל המתחרים, אין כל ספק – מדובר בבחירה… ללקק את האצבעות! מגשי פירות לאירועים של "סנדוויץ' בר" – מכניסים טעם מתוק לאירוע. תיהנו!

המחירים אינם כוללים מע"מ ומשלוח