בלוג

אוכל טעים לטיולי בר מצווה

By 25/01/2017 No Comments

יום ההולדת של בן ה- 13 הוא אחד האירועים המיוחדים ביותר בדת היהודית. הנער מגיע לגיל מצוות, הופך לבוגר על פי התורה ומקבל עליו את עול מצוות הדת. רוב המשפחות חוגגות את המאורע בשמחה גדולה שכוללת כמובן את העלייה לתורה בבית הכנסת, וכן טיול לחו”ל, אירוע באולם וכו.

ישנם הרבה טיולי בר מצווה שנערכים בארץ, בהם כל המשפחה נמצאת באוטובוס מאורגן, בדרך כלל לירושלים או לצפון. וכשיש הרבה אנשים מקובצים יחדיו, המארגנים צריכים לדאוג להשביע את רעבונם.

מכינים עבורכם אוכל מדהים ומגיעים עד אליכם

גם ככה ההכנות לטיול רבות, יש לשכור מדריך, אוטובוס, לקבוע מסלול טיול, להודיע לכולם על יום שעה ותאריך, ולכן כדאי מאוד לתת למישהו אמין, מקצועי ומומחה באספקת אוכל לטיולי בר מצווה להיות אחראי על הפן הקולינרי של הטיול.

מהיום יש לכם כתובת בלעדית ומושלמת בנושא הזה: סנדוויץ’ בר אקספרס היא חברה להכנה ומשלוח של אוכל איכותי, טרי וטעים ביותר, בדגש על כריכים וסלטים, אשר מוכנים על ידי טבחים מקצועיים וללא התערבות מכונה.

אמרתם אוכל לטיולים או כריכים לטיול – אמרתם סנדוויץ’ בר אקספרס: החברה עובדת עם כל המגזרים, כאשר לעסקי היא מומחית באספקה מהירה ואיכותית של סנדוויצ’ים מוכנים לחברות, עסקים, קייטנות, עגלות, דוכנים, בתי קפה וכל מה שתרצו. בעוד שמגשי אירוח יכולים להתאים לאירוע באולם או בבית למשל, כריכים טעימים ניתן לאכול בכל מקום

בעבור המגזר הפרטי יש לכם מקור מהימן של כריכים לטיולים, אירועים, מסיבות או סתם ארוחות צהריים טעימות להפליא. כל סנדוויץ’, או סלט מוכן באהבה ובעזרת חומרי הגלם הטריים והטובים ביותר, על מנת שתיהנו ממוצר מושלם.

חייכם יתמלאו בטעם טוב

עבור עסקים סנדוויץ’ בר מציעה שירות יעיל – מכונות אוטומטיות המלאות בכל טוב, שתייה קרה, מעדנים, סנדוויצ’ים וסלטים, בתחלופה שוטפת לשמירה על טריות ואיכות המוצרים.

מהיום, בכל מקום שאתם נמצאים וחושקים במשלוח של כריכים לטיול כזה אחר, יש לכם על מי לסמוך. אתם יכולים להיות רגועים שאתם מקבלים מוצרים איכותיים, טעימים, שכולם יאהבו.

דילוג לתוכן