בלוג

ארוחות ארוזות לעובדים

By 25/01/2017 No Comments

יש בלקיחת כריכים לעבודה לא מעט יתרונות. הם מפנים זמן בהפסקת הצהריים לפעילות גופנית, לסמול-טוק עם הקולגות או להשלמת עבודה דחופה, וגם חוסכים כסף. אבל יותר מכל, הם מאפשרים לכם לשלוט בתזונה הנכונה לבריאותכם – וכשזה מגיע לנושא הבריאות, סנדוויץ’ בר אקספרס הוא המקום האולטימטיבי לאנרגיה שגופכם צריך, לשם תפקודו התקין בהמשך יום העבודה.

אנחנו מכינים ארוחות צהריים לעובדים רק כשהשליח מוכן לצאת

מה שחשוב כריכים לעבודה הוא הטְריוּת, מרווח הזמן הקצר שבין קטיף הירקות והפירות ועד שהם מאבדים את הערכים התזונתיים שלהם. וזו הסיבה לכך שכשאתם מזמינים ארוחות לעובד או כריכים ארוזים מסנדוויץ’ בר, אנו מקפידים להכין ולארוז את הזמנתכם מאוחר ככל האפשר, כמה שיותר בסמוך לשעת המשלוח – אגב, בכל הארץ – כי חשוב לנו שתיהנו מהבריאות בכל ביס.

וכידוע, כשזה טרי זה גם הכי טעים. לא שסנדוויץ’ בר מצליח רק בזכות הטריות – כשמדובר בתיבול ובטעמים שלא הכרתם, אין תחליף לניסיוננו הרב – אבל כולנו הרי יודעים שאם האוכל לא טרי, שום תיבול לא יעזור. תשאלו את קהל לקוחותינו הנאמן, ביניהם חברות וארגונים שנוהגים להזמין כריכים או ארוחות לעובדים שלהם על בסיס יומיומי.

גם באוכל: לא כל הנוצץ – בריא

נכון, טרנד הבריאות לא פסח גם על רשתות הפאסט פוד, ונהיה אופנתי להשתמש במילים כמו ‘שמן בריא’, ‘מופחת שומן’ או ‘טראנס’, אבל אל תתבלבלו: שום פיסת חסה פריכה או פרוסת עגבנייה נוצצת ממים לא מכשירה את העובדה שעדיין מדובר במזון תעשייתי סָפוג בשמן שאין לדעת מתי הוחלף.

מכל הסיבות שמנינו עד כאן מתבקשת מסקנה אחת: למען בריאותכם, אתם חייבים לבקר – לפחות פעם אחת – בסנדוויץ’ בר. אנחנו, מצידנו, בטוחים שתשובו לבקר, כי ברגע שתטעמו מן הארוחות הארוזות או הכריכים שלנו תבינו שיש דבר כזה אוכל בריא שהוא גם טעים.

דילוג לתוכן