בלוג

ארוחת צהריים מהירה

By 25/01/2017 אפריל 10th, 2019 No Comments
כריך בריא

כמה פעמים חזרתם הביתה מבית הספר, ההורים בעבודה, אתם עייפים, וכל מה שבא  לכם לעשות הוא להכין ארוחת צהריים מהירה, להיזרק על הספה ולראות טלוויזיה? וכמה פעמיים בתור הורים קיוויתם שבזמן שאתם לא בבית הילדים שלכם אוכלים ארוחת צהריים בריאה מזינה וטעימה?

אין ספק שנדרש כאן פתרון שכל הצדדים יהיו ממנו מרוצים – גם ההורים יחיו בשקט נפשי שילדיהם מוזנים מארוחת צהריים טעימה ובריאה, וגם הילדים לא יאלצו להתעסק בבישולים ויהנו מיידית מאוכל טוב.

האם קיים פיתרון לארוחת צהריים מהירה ובריאה?

מהיום יש לכם פתרון מושלם! הכירו את סנדוויץ’ בר אקספרס, חברה לאספקת ארוחות צהריים טעימות ובריאות לכל חלקי הארץ. חברתנו מומחית בהכנת כריכים עשירים וטעימים שיגרמו לכם ללקק את האצבעות.

כל ארוחות הצהריים שלנו מוכנות בעבודת יד ומורכבות מיד לאחר שמתקבלת הזמנה מהלקוח.

סנדוויץ’ בר אקספרס מציעה ארוחת צהריים מהירה להכנה אשר כוללת את כל אבות המזון ומיוצרת מחומרי הגלם הטריים והטובים ביותר. עם חברה זו יש לכם מקור אוכל מצוין שחוסך לכם שעות של עבודה יומיומית והרבה טרחה. וזה עוד לא הכל, חכו לבאות ותופתעו לטובה. 

ארוחת צהריים טעימה ותפריט לעסקים ופרטיים

סנדוויץ’ בר אקספרס עוסקת בעיקר עם מתן שירות ומכירת מוצרים מעולים לעסקים, חברות, מוסדות, קייטנות, ואפילו קייטרינג. החברה מספקת על פי הזמנה סלטים, מגשי אירוח מפתיעים, כיבוד לאירועים וסנדוויצ’ים המייצרים ארוחת צהריים בריאה בכל בית, מוסד, עסק או חנות.

גם המגזר הפרטי נהנה משירותי החברה, בטיולים מאורגנים בהם רוצים לאכול טוב, אירועים כאלו ואחרים, אירוח אנשים, ואתם יכולים להמשיך להפליג עם הדוגמאות, כולן תקפות.

הזמן והבריאות שלכם חשובים לנו

חברת סנדוויץ’ בר אקספרס מציעה מערך משלוחים מהיר ויעיל. היא עומדת על כך שכל לקוח יקבל את המוצרים אותם הזמין בזמן הקצר ביותר, על מנת שיוכל ליהנות מן ארוחת צהריים בריאה וטעימה, אירוח כמו שצריך, וכל שאר המפגשים שתוארו לעיל.

הדבר הכי חשוב שמוביל את סנדוויץ’ הוא להעניק ללקוחות שירות מעולה בזמן ההמתנה הקצר, ומעל הכל באיכות המוצרים אותם היא מספקת.

מפתיע וטעים הם רק חלק מהשמות האמצעיים

עסקים שימו לב למוצר המצוין שמציעה החברה – מכונות אוטומטיות מלאות בכל טוב סנדוויצ’ים טעימים, שתייה צוננת, חטיפים ומעדנים, בעלי תחלופה מהירה לשמירה על טריות המוצרים.

על כן, בפעם הבאה שתרצו ארוחת צהריים מהירה, לפנק את המטיילים בכריכים מעולים, להביא לדיון כיבוד מפתיע ופלטת גבינות איכותית, זיכרו את השם סנדוויץ’ בר אקספרס ולא תתאכזבו לרגע.

דילוג לתוכן