בלוג

כיבוד לאירועים וישיבות

By 25/01/2017 ינואר 28th, 2020 No Comments

צריכים הזמנת כיבוד לישיבות ומפגשים? הגעתם למקום הנכון! כיבוד קל לאירוח חברתי או עסקי יכול לעשות את ההבדל בין אירוע מוצלח לבין אירוע שכולם ימהרו לשכוח, וגם אם אתם בדרך כלל מאלה שממעיטים בחשיבותה של התקרובת – זיכרו: כל מפגש נשפט לפי הכיבוד שמוגש בו.

יתרה מזה, אופי הכיבוד והיקפו מעידים גם על גודל האיכפתיות שלכם מהאורחים שהזמנתם לאירוע, ולכן בין שתזמינו כיבוד לישיבות או לכל אירוע שהוא, אנו בסנדוויץ’ בר אקספרס נכין אותו עבורכם באופן המקצועי והאיכותי ביותר.

הזמנת כיבוד לישיבות – כיבוד קל לאירוח

כי כשאתם מזמינים אצלנו כיבודים לאירוח, אתם בעצם מאתחלים תהליך של הכנת כריכים שממולאים ונארזים ידנית באופן ערב לחיך ויפה לעין, או במקרה הצורך גם במגשי אירוח מעוצבים ומלאים במיטב תבשילי החברה. וזאת, תוך הקפדה שהדברים ייעשו קרוב ככל האפשר למועד הבאתם למקום האירוע – בכל מקום בארץ – כדי לשמור על טריות מקסימלית של הכיבודים. גם אם אתם בקטע של בריאות, ניתן להזמין כריכים בריאים בתור כיבוד – גם משביע, גם בריא!

כללי הברזל בהכנת כיבוד לאירועים: התאמה וטריות

לפני הכל, כשסנדוויץ’ בר אקספרס בתמונה אתם למעשה נהנים מעירבון מסוים שיכול לגרום למוזמנים להגיע, תוך ידיעה שמאחורי מגשי כיבוד לישיבות, עומדים מקוריות באופני ההגשה – וניסיון עשיר שיודע להתאים לכל אירוע את הכיבוד הראוי. והעיקרון הוא זה: לאירוע שצפוי להסתיים מהר יחסית, די בכמה בקבוקי שתייה חריפה או קלה; בעוד שמנגד, כיבוד לאירוע ארוך חייב לכלול מבחר חטיפים ולעתים אף ארוחה מלאה.

כך, לדוגמה, לנו ברור שכנס נטוורקינג איננו מפגש בידורי, משתתפיו באו כדי להכיר וליצור קשרים עסקיים, ולכן נציע לכם כיבוד קליל וגם לא כזה שמצריך מזלג או קיסמי שיניים. מאידך, באירועים שכוללים הרצאות, נאומים או מקטעי זמן ארוכים שבהם לא נהוג לאכול, אנו נקפיד על הטריות ולכן כשמדובר על כיבוד לאירועים כאלו – אנו נאכסן ונגיש בציוד ובכלים שמאפשרים לשמור על הטריות.

כיבוד קל לאורחיכם – בכל מקרה ובכל מחיר

גם אם תחליטו לוותר על כיבוד מכל סיבה שהיא, כלכלית או פרקטית, עליכם לדעת שלא כולם ישמחו להיווכח בכך כשיגיעו, ויתכן שיהיו אורחים שמסיבות בריאותיות זקוקים בזמנים קצובים למזון כלשהו. אי לכך, אנו תמיד נמליץ מניסיוננו שתגישו לפחות כיבוד קל לאירוח לא פורמלי, שעשוי למנוע מכם מבוכה ואי-נעימות בין אם זה בבית, במשרד או באולם אירועים.

הסוד הוא בגיוון ובהתאמה לכולם

בנוסף, כשמדובר על כיבוד לאירועים – בשלב התכנון של תפריט הכיבודים לפי אופי האירוע, אנו מודעים לצרכים התזונתיים השונים של כל סוגי הקהלים ומשתדלים להכין כיבודים במגוון סגנונות – כך שיתאימו גם לצמחוניים, למשל, אולם ינעמו באותה מידה גם לשאר האורחים.

החלטות מתקבלות בקלות ועל בטן מלאה, ובסנדוויץ’ בר אקספרס תהנו ממגוון רחב של כיבוד. כבר הזמנת כיבוד לישיבות ואירועים רבי-משתתפים? – אל תמתינו וצרו קשר עוד היום.

דילוג לתוכן