בלוג

כריך בריא וטעים

By 25/01/2017 No Comments

הכריך הוא ארוחה עם אינספור וריאציות, יותר מכל דרך אחרת של הגשה. וכשמדובר בבריאות אין כמו כריך מחיטה מלאה, ממולא כיד המלך בשלל תוספות טריות וטעימות, כשמעליהן מרוח בנדיבות פס של רוטב סמיך המציף את האף בניחוחות משכרי-חושים.

נו, הבטן קוראת לכם? סימן שהגיע הזמן שלכם להתפנק בסנדוויץ’ בר אקספרס, עם כריך במגוון שילובים מעוררי תיאבון.

כל כריך בריא צריך ידיים אוהבות

בסנדוויץ’ בר אקספרס אנו מכינים עבורכם את הכריכים הבריאים (ובכלל) עם הרבה אהבה וניסיון – ובמו-ידינו. רק כך אתם יכולים להיות שקטים שהכריך טרי, כי אנו מקפידים להכניס לתוכו רק חומרי גלם טריים. ומכיוון שחשוב לנו שתיהנו ממנו גם כשאתם מזמינים משלוח, אנו מכינים אותו רק בצמוד לשעת המשלוח – כדי להבטיח לכם טריות מרבית, עם כל הוויטמינים שנחוצים לבריאותכם.

מאותו מקום של הקפדה על טריות, אנו גם דואגים לתחלופה גבוהה של הכריכים המוגשים במכונות המזון האוטומטיות שאנו משווקים ללקוחותינו העסקיים. וכשידינו מהדקות במיומנות את הכריך באופן שכל ביס הוא התפוצצות של טעמים בפה – מבלי שתיפול אף לא פיסה אחת של ירק, בשר או גבינה, בגלל פריסה חובבנית שלהם – אתם נהנים ממאה אחוזים של בריאות.

הסוד לכריך בריא וגם טעים: יצירתיות קולינרית

נגלה לכם סוד: אלה הט וענים שאין מקום לגיוונים בכריך בריאות לא היו בסנדוויץ’ בר אקספרס. אצלנו גם כריך בריא הוא טעים, כי כל מה שצריך הוא יצירתיות במטבח וניסיון עשיר בהכנת כריכים – והשמיים הם הגבול. במקרה כזה, קחו כריך גבינה מאיכות מובחרת, עם פרוסות דקות של עגבנייה טרייה שלא מזמן נקטפה ועלי חסה שמתפצפצים בפה מרוב טריות – ואפילו ילדיכם יישמחו לקבל את מנת הירקות היומית שלהם.

הטעם והבריאות באים יחד בסנדוויץ’ בר אקספרס

עכשיו דמיינו אתכם נוגסים בכריך רוסטביף עסיסי, עם פלפלים קלוייים או פטריות בשרניות מצופות ברוטב שום. מגרה? נכון! לא בריא? טעות! כל כריך הוא בריא. הכל תלוי בטיב המילוי, כמו שאומרים, ואם בא לכם לאכול את מה שדימיינתם כבר מזמן – סנדוויץ’ בר אקספרס הוא המקום. קדימה, בואו עוד היום ונספק את הכמיהה שלכם לכריך שהוא גם טעים וגם בריא.

דילוג לתוכן