בלוג

כריכים לאירועים ואירוח

By 29/01/2017 אפריל 10th, 2019 No Comments

אם אתם מתכננים אירוע בעבודה או אירוע משפחתי אז בוודאי התעכבתם על שאלת המזון. בעבר, הנוסחה היתה פשוטה יחסית – רבע עוף ובורקס באירועים רשמיים יותר, או לחמניות, ירקות וממרחים ברשמיים פחות, ומתי שהוא נכנס גם החומוס לתפריט. מאז עבר זמן רב והסטנדרטים של האורחים בנוגע לתפריט לאירועים ולאירוח עלה. הזמנת סנדוויצ’ים לאירועים זהו הפתרון הקל, הטעים והפופולארי ביותר כיום. ניתן להזמין קייטרינג של כריכים בשריים או כריכים חלביים.

כריכים לאירועים – לא מה שחשבתם

סנדוויץ’ בר – קייטרינג כריכים כשר היא חברה המתמחה בהכנה ובאספקה של פתרונות אירוח וקייטרינג, סנדוויצ׳ים לאירועים, מגשי אירוח, סלטים ועוד. תחום התמחות נוסף של החברה הוא אספקה של מכונות מזון אוטומטיות המכילות סנדוויצ’ים, מעדנים, חטיפים ושתייה קלה. סנדוויצ'ים לאירועים

כל הסנדוויצ׳ים שאנו מכינים נעשים בידיהם של עובדי החברה הנאמנים, ברמת טריות גבוהה וברמת תחלופה גבוהה – הירקות טריים תמיד, הלחם חם, טרי ומריח כאילו יצא זה עתה מהתנור וכל הארוחה היא חגיגה לחך – כמובן שהכל כשר.

סנדוויצ’ים לאירועים – כשרים באין ספור אפשרויות

התחום של סנדוויצ’ים לאירועים הוא רחב ויצירתי. כריכים לאירועים ניתן להכין באין ספור אפשרויות – כולן טעימות ומעשירות את טווח הטעמים. ניתן לבחור בין קייטרינג של כריכים בשריים, חלביים או פרווה.

קיימים מספר סוגי בשר או גבינות איכותיים וגם מילוי הפרווה הפופולרי מתאפיין בעושר רב – החל מטונה ושקשוקה וכלה באבוקדו וחומוס. כמובן שאתם יכולים לבחור גם את סוגי הלחמים מתוך מגוון רחב.

דילוג לתוכן