בלוג

כריכים לאירועים ואירוח

By 29/01/2017 מאי 2nd, 2019 No Comments
סנדוויצ’ים לאירועים

אם אתם מתכננים אירוע בעבודה או אירוע משפחתי אז בוודאי התעכבתם על שאלת המזון. בעבר, הנוסחה היתה פשוטה יחסית – רבע עוף ובורקס באירועים רשמיים יותר, או לחמניות, ירקות וממרחים ברשמיים פחות, ומתי שהוא נכנס גם החומוס לתפריט.

מאז עבר זמן רב והסטנדרטים של האורחים בנוגע לתפריט לאירועים ולאירוח עלה. הזמנת סנדוויצ’ים לאירועים הפך להיות הפתרון הקל, הטעים והפופולארי ביותר כיום.

אנחנו בסנדוויץ’ בר מתמחים בהזמנת כריכים לאירועים, ניתן להזמין קייטרינג של כריכים בשריים או כריכים חלביים.

קייטרינג כריכים לאירועים – לא מה שחשבתם

כריכים לאירועים

סנדוויץ’ בר – קייטרינג כריכים כשר היא חברת קייטרינג המתמחה בהכנה ובאספקה של פתרונות אירוח וקייטרינג:

כל הסנדוויצ׳ים שאנו מכינים נעשים בידיהם של עובדי החברה הנאמנים, ברמת טריות גבוהה וברמת תחלופה גבוהה – הירקות טריים תמיד, הלחם חם, טרי ומריח כאילו יצא זה עתה מהתנור וכל הארוחה היא חגיגה לחך – כמובן שהכל כשר.

תחום התמחות נוסף של החברה הוא אספקה של מכונות מזון אוטומטיות המכילות סנדוויצ’ים, מעדנים, חטיפים ושתייה קלה.

סנדוויצ’ים לאירועים – כשרים באין ספור אפשרויות

התחום של סנדוויצ’ים לאירועים הוא רחב ויצירתי. כריכים לאירועים ניתן להכין באין ספור אפשרויות – כולן טעימות ומעשירות את טווח הטעמים. ניתן לבחור בין קייטרינג של כריכים בשריים או כריכים חלביים וגם פרווה.

קיימים מספר סוגי בשר או גבינות איכותיים וגם מילוי הפרווה הפופולרי מתאפיין בעושר רב – החל מטונה ושקשוקה וכלה באבוקדו וחומוס.

כמובן שאתם יכולים לבחור גם את סוגי הלחמים מתוך מגוון רחב.

הזמנת כריכים לאירועים

בין אם בחרתם כריכים בשריים או כריכים חלביים, הזמנת קייטרינג כריכים לאירוע יהפוך את האירוע למיוחד וטעים ועשיר. לפני שתחילטו איזלט כריכים תרצו לאירוע שלכם, נשב ביחד ונתאים את הקייטרינג לאירוע ולאורחים שלכם ומהר מאוד תיווכחו שהזמנת סנדוייצ’ים לאירוע שלכם היה הרעיון הטוב ביותר שהגיתם

דילוג לתוכן