בלוג

ארוחת צהריים לעובד

By 22/09/2019 No Comments
ארוחת צהריים לעובד

רוב הישראלים עובדים הרבה מאד שעות בכל יום ואף על פי כן הם מרגישים לעתים שלא הספיקו לעשות את כל המטלות שלהם. 

מנהלי העסקים מעוניינים להעניק ארוחת צהריים לכל עובד כדי להקל עליהם כך שלא יצטרכו לטרוח ולהכין ארוחת צהריים בבית ולהביא אותה למקום העבודה, או כדי לקצר את זמן ההמתנה לארוחה המגיעה מהמסעדה הקרובה. מעבר לכך הם רוצים להקל עליהם כלכלית ולכן הם דואגים להפחתה בעלויות האישיות של כל אחד מהם עבור רכישת המזון. 

החשיבה של הנהלת החברה היא ליצור עבור כל עובד, ארוחת צהריים קלילה וזמינה כך שהוא יישב יאכל כריך ואם ירצה גם סלט, ישוחח מעט עם חבריו לשולחן, ייהנה מהאווירה המשפחתית ולאחר מכן ישוב למחשב ולעמדת העבודה שלו. 

כשהנהלת החברה מזמינה באופן מרוכז כריכים לעובדים, המשלוח מגיע בדיוק בשעה שנקבעה, הכול ארוז ומסודר במגשים נוחים ואסתטיים מאד. הגשה מכובדת זו מוסיפה לטעם הטוב שנותר אצל כל עובד לאחר שטעם מהכריכים הייחודיים ומהסלטים המיוחדים.

סוגי כריכים לארוחת צהריים 

היצע הכריכים כולל שפע של אפשרויות חלביות ומבחר אפשרויות בשריות בהתאם להזמנה שמעבירה הנהלת החברה ליום האספקה. 

שיטת הכנת הכריכים

נושא טריות המזון הוא אחד הנושאים החשובים בהכנת כריכים עבור ארוחת צהריים לעובד. הליך ההכנה מתחיל בסמוך למועד אספקת הכריכים תוך שמירה קפדנית על ניקיון ועל היגיינה של כל העוסקים במלאכה ושל אופן אחסנת פריטי המזון השונים. 

כריכים חלביים 

הכריכים עשויים מלחמניות בצורת הספרה 8 השוקלות 120 גרם, לחמניות לבנות או כפריות במשקל זהה, לחמניות 80 גרם לבנות או כפריות, לחמניות ביס לבן או כפרי, לחמניות ללא גלוטן, או לחילופין לחמניות מחמצת, פריקסה מושלם הכולל טונה, ביצה קשה ומלפפון חמוץ ואפשרויות נוספות.

גולת הכותרת היא המרקם המדהים הקיים בכל אחת מהלחמניות הללו לאור המילויים המפתיעים והחיבורים בין פריטים שונים היוצרים יחד טעמים בלתי נתפסים. המבחר כולל סוגים שונים של גבינות קשות כמו עמק, אמנטל, קשקבל וגבינות קשות אחרות או גבינות רכות כמו גבינה בולגרית, קש, פטה, צפתית וגבינות טעימות נוספות במרקמים שונים, היצע של ירקות טריים, ממרחי אבוקדו, ממרחי גבינות הכוללים עשבי תיבול במרקם משגע, זיתים, פפריקה מתוקה ועוד. 

כמו כן מיני טורטיות עם מילויים יוצאי דופן, משולשי כריכים, בייגל טוסט עם גבינה צהובה והפתעות נוספות ולחמניות ללא גלוטן בהתאם לדרישת הקהל. 

כמה אופציות של כריכים הכוללים הכוללות ביצים בכמה ווריאציות, חביתות מסקרנות המעורבבות עם פטריות, עגבניות או עשבי תיבול, ביצה קשה עם ירקות טריים, אבוקדו ועוד.

כריכים בשריים 

כריכים בשריים כוללים בתוכם ממרחים מפתיעים, פיסות של נקניקים משובחים בטעמים ביתיים, המבורגרים, בשר חתוך ועוד. 

סלטים מגוונים 

קופסאות של סלטים צבעוניים ממתינות לעובדים. הם כוללים היצע נרחב של ירקות טריים המתובלים כהלכה עם עשבי תיבול ריחניים. שילובים מפתיעים של סלטים שונים מירקות כיד הדמיון במגוון טעמים ורטבים היוצרים יחד מטעמים יוצאי דופן בנראותם ובטעמים הערבים מאד לחך. 

כל הירקות נחתכו בסמוך למועד ההגשה כך שהם מוכנים לאכילה בתוספת קרוטונים, גרעינים, רטבים נוספים, שמן זית ותבלינים נוספים.

דילוג לתוכן