בלוגמאמרים

איך בוחרים מגשי אירוח לאירוע קטן

By 15/08/2018 אפריל 8th, 2019 No Comments

השיטה שבה עורכים אירוע שבו מגישים מגשים שעליהם מונחים כל מיני סוגים של מאכלים שאותם יכולים לקחת ביד (פינגר פוד) או להניח בצלחת קטנה על מנת לאכול היא כזו אשר מתאימה במיוחד עבור אירועים עסקיים ועבור אירועים שבהם מספר האורחים הוא לא גדול.

דבר זה אומר כי מלבד ההחלטה שנעשתה לגבי קייטרינג של מגשי אירוח, צריכים גם לעבור על פני כמה בחינות נוספות שמסייעות להביא את המגשים הכי רלבנטיים שמהם כל האורחים יצאו שבעים ומסופקים מכל המנות אשר הוגשו עבורם במהלכו של אירוע קטן.

אירוע ערב או בוקר

הדבר הראשון שאותו כדאי לבדוק הוא האם מדובר באירוע שאמור להיערך בשעות של הבוקר, בשעות של הצהריים או בשעות של הערב. לפי השעה שבה נערך האירוע כך צריכים לבחור את מגשי האירוח שעליהן יש מנות מתאימות.

יש הבדל מאוד גדול בין ארוחה שאמורה להיות מוגשת בשעות של הבוקר, שבה לא ממש מצפים לראות מאכלים בשריים אולי למעט מיני דגים בעדות מסוימות, כאשר עבור ארוחה שנערכת עבור אירוע בשעות הערב אנשים כבר בהחלט יגיעו עם ציפיות לארוחה בשרית משביעה וטעימה מאוד. משמע, השעה שבה נערך האירוע משפיעה במידה ניכרת על המנות שאמורות להיות מוגשות.

כמות המשתתפים באירוע

לא כל אירוע קטן הוא כזה אשר כולל כמות דומה של משתתפים. יש כאלה אשר יגדירו אירוע קטן שאליו צפויים להגיע כמה עשרות של אורחים ויש כאלה אשר יגדירו אירוע קטן שאליו צריכים להגיע מאתיים איש. לכן, זה חשוב טרם הזמנת מגשי אירוח להבין בכמות האנשים אשר אמורה להגיע ואישרה את ההגעה שלה לאירוע שהולך ומתקרב לו, וזאת על מנת שהכמות של כל האוכל אשר נמצא על גבי מגשי האירוח תהיה הולמת עבור כמות האנשים אשר צריכה לבוא. בכל מקרה תמיד מכינים יותר מנות מהמספר הזה כדי שתמיד יהיה עודף על פני חוסר במנות.

סוג האורחים שמגיעים לסעוד

לפעמים יכול להיות כי האנשים אשר יגיעו אל האירוע הם כאלה אשר כוללים קבל שהוא דתי ואולי אפילו חרדי, ובמקרים מעין אלה זה חשוב מאוד לבחור את המנות לאחר שלכל אחת ואחת מהן יש את הכשרות אשר נדרשת על ידי האורחים ובעלי השמחה עצמם במקום.יש כל מיני סוגים של כשרויות שמאוד כדאי לעמול עליהן לפי סוג הקהלים שנמצאים בסביבה של עורכי מגשי האירוח, והם מהווים את עיקר הלקוחות.

מלבד העניין של הכשרות יש לקוחות שיכול להיות שמתרכזים באוכל של עדות או באוכל שהוא בכלל טבעוני או לבעלי רגישויות, לכן, כדי להרחיב את היכולות של המטבח עד לקצה הכי רחוק, וזאת על מנת להיות זמינים עם מגשי אירוח שמתאימים לאירוע קטן על כל המשתתפים שמוזמנים אליו.

אולי יעניין אותך גם:

סלטים מוכנים

פלטת גבינות

דילוג לתוכן