בלוג

אירוח קיצי עם מגשי פירות צבעוניים

By 04/08/2019 No Comments
אירוח קיצי עם מגשי פירות צבעוניים

אם אתם מתכננים לארח חברים, קרובי משפחה, לארגן אירוע עסקי או לארגן כל אירוע אחר, יהיה עליהם לבצע משימות שונות ולקבל החלטות לא מעטות. אחת ההחלטות המרכזיות שיש לקבל כאשר מזמינים אורחים נוגעת למנות שיוגשו במהלך האירוע.

חשוב מאוד להתאים את המנות לסגנון האירוע, לקהל המוזמנים וכמובן – לעונה. כאן עומדות בפני המארחים מגוון אפשרויות, שגם הן תלויות בסוג האירוע. המארחים יכולים להכין את המנות בעצמם, לחלק את הכיבוד בין האורחים – כך שכל אחד יביא משהו או לפנות אל חברות שמתמחות בתחום, כמו למשל: חברות שמספקות מגשי אירוח טעימים. כמובן שבמקרים רבים לא יהיה נכון לבקש מהמוזמנים להביא את המאכלים בעצמם. לפעמים זה אפילו ייחשב לחוסר נימוס. כדי למנוע סיבוכים ואף עבודה קשה מטעם המארגנים, רצוי עבורם לפנות אל חברה שמתמחה בתחום.

מגשי פירות קיציים – שלל יתרונות

במידה שהאירוע מתקיים במהלך חודשי הקיץ, מומלץ להזמין מגשי פירות העונה. למגשים של פירות קיציים, כמו למשל: ענבים, אבטיח, מלון, משמש ואפרסק יש הרבה יתרונות. נציין 4 יתרונות מרכזיים של הגשת פירות בעת אירוח:

  1. פשוט טעימים ומרעננים – רוב האנשים אוהבים לאכול פירות, והקיץ מביא עמו שלל אפשרויות. פירות הקיץ טעימים, נותנים אנרגיות – בשל הסוכר שהם מכילים, והם קרירים ומכילים הרבה מים – כך שהם מרווים את הצימאון.
  2. בריאים – הפירות בריאים הרבה יותר מקינוחים אחרים, והם מכילים שפע וויטמינים וסיבים תזונתיים שחיוניים לגופינו ובין היתר מסייעים לעיכול. כמובן שהם מכילים הרבה סוכר, לכן, יש לאכול מהם במידה, אך עדיין הרבה יותר בריא לאכול אפרסק או פרי אחר מאשר עוגת שוקולד.
  3. צבעוניות – פירות הקיץ הצבעוניים יוצרים מראה משמח ונעים לעין. חברה שמספקת מגשי פירות קיציים תקפיד לחתוך אותם בצורה אסתטית ותסדר אותם יפה, כך שהם יהיו עוד יותר מושכים.
  4. לא חלבי ולא בשרי – הפירות אינם בשריים ואינם חלביים, בשל סיבה זו ניתן לשלב אותם בכל ארוחה – בין אם מגישים בשר או מאכלים חלביים.

אירוח קיצי עם מגשי פירות צבעוניים

מגשי פירות קיציים – והמארחים מסודרים

מגשי פירות קיציים יכולים להיות בחירה מוצלחת לאירוח בימי הקיץ החמים בהם הטמפרטורות לוהטות בחוץ. פירות קיציים צבעוניים, טריים ועסיסיים יתאימו לכל אירוע ויהיו קינוח בריא וטעים שמתאים לכולם ויאפשר גם לאנשים ששומרים המשקל ליהנות מאכילתם. מעבר לזאת, הזמנת מגשי הפירות חוסכת למארחים הרבה עבודה – כל מה שהם צריכים לעשות זה ליצור קשר עם החברה והיא כבר תדאג לכל הדרוש.

בחירה בחברה שמתמחה במגשי אירוח

שירותי אספקת מגשי אירוח, לרבות מגשי פירות, הפכו להיות נפוצים מאוד בימינו וניתן למצוא מגוון חברות שמספקות מגשי אירוח. חלק מהחברות הללו מקצועיות יותר בעוד אחרות פחות מקצועיות.

כדי להימנע ממצב בו הפירות לא יהיו טריים, נקיים או חתוכים באופן אסתטי, או כדי להימנע ממצבים אחרים – בהם למשל המגשים לא יגיעו בזמן או שהחברה תספק מגשי פירות שלא נשמרו בטמפרטורה נמוכה, חשוב לפנות אל חברה שמתמחה באספקת מגשי פירות קיציים. חברה מקצועית תבחר הפירות בקפידה, תוודא שהם טריים ועסיסיים ותגיש אותם בצורה אסתטית ומעוררת תיאבון.

דילוג לתוכן