בלוג

כריכים בריאים

By 25/01/2017 No Comments

“מה סנדוויץ’ עכשיו, אמרנו שמתחילים לאכול בריא, לא?”. סביר שכבר יצא לכם לשמוע את המשפט הזה בווריאציות שונות. הכנת כריכים לרבים מאיתנו נתפס כשתי פרוסות עתירות קלוריות, כשביניהן שוקולד, חומוס מקופסה או ממרח עתיר קלוריות אחר. אז זהו, שכריך יכול להיות שונה לחלוטין מהסטריאוטיפ שדבק בו.

מבחר מתכונים לכריכים בריאים המרכיבים תפריט עשיר

סנדוויץ’ בר אקספרס היא חברה המספקת מגשי אירוח וכריכים פרווה, כריכים חלביים ובשריים, בעבודת יד ובאיכות מעולה. הכל נעשה בצמידות למשלוח, כך שהמוצרים מגיעים טריים. החברה מספקת גם מכונות מזון משולבות – מכונות אוטומטיות המכילות בנוסף לסנדוויצ’ים הטריים, שתייה קלה, חטיפים ומעדנים.

רמת המודעות לחשיבות המרכיבים בכריך עולה עם השנים –  הן בלחם והן במילוי. הלחם הלבן והשחור הקלאסיים הזכורים מהילדות מוחלפים בהדרגה בלחם מחיטה מלאה, לחם שיפון או לחם בריא אחר. המילוי מורכב מקבוצה של ירקות כמו חסה, אבוקדו, חציל ועגבניה, מסדרה של גבינות עד 9% שומן וממרכיבים נוספים כגון טחינה משומשום מלא, חזה עוף, חביתה (ללא מרגרינה כמובן), ביצים, דבש, סילאן טבעי ועוד.

הכנת סנדוויצים בריאים זו המומחיות שלנו

הסנדוויצים שלנו מיועדים לקשת רחבה של מטרות ואירועים. ניתן לכבד בהם את האורחים במשרד, או להגישם לעובדים באירועי חברה. כאשר יוצאים לטיול עם העבודה או עם המשפחה והחברים, אין כמו פתיחה של ארגז מלא בסנדוויצ’ים המבוססים על מתכונים לכריכים בריאים.

סנדוויץ’ בר אקספרס עושה את העבודה בשבילכם. אנו נספק לכם כריכים בריאים לכל אירוע ולכל מטרה: טריים, נעשים באהבה אחד אחד וממיטב חומרי הגלם.

דילוג לתוכן