בלוג

רעיונות לכיבוד לעלייה לתורה

By 07/10/2021 No Comments

אם אתם מחפשים רעיונות לכיבוד לעלייה לתורה הגעתם למקום הנכון. חברתנו מתמחה בכל הקשור אל קייטרינג כשר לבר מצווה (וגם לבת מצווה), ועושה זאת עם מגשי אירוע שהופכים את החיים להרבה יותר פשוטים ונוחים.

 

כמה מילים על הכיבוד באירוע

חשוב להבין כי קייטרינג כשר לבית כנסת או לכל מקום אחר בו תרצו לסעוד ביום חגכם, חייב לעמוד בכמה קריטריונים בסיסיים. ראשית, ברור שעליו להיות כשר בהשגחת גוף הכשר מוכר. שנית, עליו להיות מכובד, טרי, טעים והולם את רוח המקום והאירוע. בנוסף, באירועים אלו משתתפים אנשים בעלי העדפות קולינאריות שונות, ולרוב גם ילדים ובני נוער מהמעגלים הקרובים לבעל השמחה. לכן, מגשי אירוח לבר מצווה צריכים להיות מגוונים ומתאימים לטעמים השונים, החל בפשוט ביותר של הילדים ועד למעודן של המבוגרים.

 

המון אפשרויות למטעמים

דרך האתר שלנו תוכלו לקבל רעיונות רבים והשראה עבור קייטרינג לבר מצווה בבית כנסת או במקומות אחרים. כך למשל, כיבוד לבית הכנסת לבר מצווה עשוי להיות מורכב ממגשי אירוח של כריכים, טורטיות ופינגר פוד, ירקות, סלטים ומטבלים, קישים, פסטות ומאפים, מגשים מתוקים, כריכים ועוד. יש לציין כי בניגוד לעבר, כיום נהוג להביא יותר מאכלים לעלייה לתורה ולהפוך את האירוע לסעודה משביעה. יחד עם זאת, כיבוד לבית כנסת לעליה לתורה אינו יכול להיות, בסופו של דבר, כבד מדי וכזה המצריך המון התארגנות קולינארית. בדיוק למען מטרה זו אנו מציעים את המגשים הנהדרים השלנו, למשל מגשי בייגל אמריקאי, מיני פריקסה, מיני טורטיה, קרואסון חמאה, כריכי מחמצת, בריושים, קנפסים, טרטלטים, מיני סמבוסק, קישונים ועוד. כמו כן תוכלו להזמין מגשי עלי גפן ממולאים, מטבלים ולחמים, פלטת ירקות ענקית, מגש אנטי פסטי, מגש ממולאים, מיני סלטים ועוד הרשימה ארוכה.

 

לפרטים נוספים ועזרה מקצועית

קייטרינג כשר לבר מצווה תוכלו להזמין כבר עכשיו דרך האתר. יחד עם זאת, אם אתם עדיין מתלבטים איזה כיבוד מביאים לעלייה לתורה, ואם אתם צריכים סיוע מקצועי בביצוע ההזמנה, הצוות של סנדוויץ’ בר אקספרס ישמח לעמוד לרשותכם בטלפון 1-700-704-242.

 

דילוג לתוכן